Informace o mě :)

Jmenuji se Barbora Křistková a odmalička jsem kreslila kdykoliv, kdekoliv a kamkoliv se dalo a tento koníček mi vydržel dodneška. Od mala jsem chtěla... jak jsem to vždy říkala DĚLAT VEČERNÍČKY..takže výběr školy do budoucna byla jasná! ANIMOVANÁ TVORBA:)

Na školu s animací jsem se tedy dostala...ale to jsem nevěděla co vše budu muset překonat:)...VŠ pro mě byla prvním setkáním s PC technikou...vždyť já jsem si neuměla zapnout ani počítač:D....( no jo jsem dítě 80. let)..takže do půl roku jsem musela dohnat to, s čím se mí spolužáci setkávali denně od dětství...ale ta dřina stála za to a teď jsem ráda, že jsem to nevzdala...a nebudu říkat, že těchto myšlenek bylo málo:)   

V roce 2013 jsem tedy úspěšně dostudovala  animovanou filmovou tvorbu v Ostravě na Ostravské univerzitě a ráda bych se tomuto oboru věnovala i nadále, i když nebudu zapírat ilustrování a kreslení mi je nyní bližší. Takže uvidíme..zda se mi do budoucna některý z mých snů vyplní. Není nad to... živit se tím, co je zároveň i koníček a u mě se jedná přímo o KONĚ:)

Mé výtvarné zaměření je zejména pro nejmenší děti. Už během studia jsem ilustrovala publikace pro děti a nedávno i první knížku SKŘÍTCI Z OSTROVA AISIS, která vyšla v listopadu 2013.

 

 

.....Moc se těším na další možnosti a příležitosti, kde bych se mohla vyřádit:)....

.


Kontakt

Ilustrace & Animace Bashina:)

Barbora Křistková

724 963 272